O NAS

Start O nas

COODI

Poznaj nas

O NAS

Na rynku jesteśmy od 10 lat i z powodzeniem prowadzimy zajęcia z dziećmi w wielu grupach wiekowych.

W nasza pracę wkładamy serce, czas i wielkie pokłady pasji.Spełniamy sie w tym co robimy. Jest to zawód dla nas stworzony i naszym celem jest poszerzanie zakresu zajęć oraz ilości placówek, w których nas znajdziesz.

Przez lata obserwujemy jak popularne stają się zajęcia dodatkowe wśród rodziców i jak bardzo chcemy inwestować w nasze dzieci. Staramy się dawać taką możliwość i sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów.

DLA KOGO

Dzieci to nasza przyszłość. W naszych zajęciach skupiamy się głownie na uczeniu najmłodszych informatyki i robotyki w przyjemny sposób, poprzez zabawę. Posiadamy grupy wiekowe 7-10 oraz 11-16. W przypadku pierwszej grupy zajęcia prowadzi nasza druga marka Robolandia (odsyłamy na naszą drugą stronę aby poznać więcej szczegółów). Druga grupa, to starszaki, którzy posiadają bardziej wymagające wyzwania.

METODY

Zajęcia prowadzone są przy użyciu klocków Lego z serii Mindstorm oraz WeDo. Są to zaawansowane zabawki, które możemy składać i rozkładać oraz dodatkowo programować.

Na naszych zajęciach uczymy dzieci języka programowania oraz jest stosowania. Dajemy zadania do wykonania i nadzorujemy cały proces.

Nasze roboty potrafią reagować na światło, obraz, dźwięk i wykonywać również nasze polecenia. Są to świetne pomoce dydaktyczne, dzięki którym Twoje dziecko być może stanie się w przyszłości inżynierem czy naukowcem.

GDZIE?

Nasze zajęcia prowadzimy głównie w szkołach i przedszkolach, na terenie Warmii i Mazur. W wynajmowanych salach swojej znajomej placówki czują się bezpiecznie i wygodnie. Staramy się unikać problemów związanych z klimatyzacją w nowym miejscu.

Lista szkół czy przedszkoli jest bardzo często poszerzana/aktualizowana dlatego też warto jest dopytać w przypadku chęci sprawdzenia czy jesteśmy w szkole Twojej pociechy.

CERTYFIKATYDoceniają nas inni

PRODUKT WARMIA MAZURY

29 stycznia 2015 roku nasze warsztaty naukowe otrzymały certyfikat “Produkt Warmia Mazury” od Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Gustawa Marka Brzezina.

NASZE
NARZĘDZIA

Roboty z jakich korzystamy

W pracy wykorzystujemy markowe roboty firmy Lego. Posługujemy się wieloma modelami z serii WeDo oraz Mindstorm.

Modele są zróżnicowane w kształcie i budowie oraz posiadają odmienne funkcjonalności tak by dostarczyć odmienne bodźce i walory edukacyjne.

Nasza baza robotów ciągle powiększa się i aktualizuje. Zawsze jesteśmy na czasie!

OPINIE

Zobacz co piszą o nas Klienci

DOŁĄCZ DO NAS

Jak zapisać się?
Sprawdź czy jesteśmy dostępni w Twojej szkole lub zadaj inne pytanie.
więcej

#COODI NA INSTAGRAMIE

[instagram-feed]