Półzimowisko
z robotami!

Start Półzimowisko

Półzimowisko 2021

COODI

Półzimowisko 2021

Zapraszamy na półzimowisko z robotami!

Jak co roku organizujemy półzimowisko dla dzieci z Olsztyna i okolic. Jako placówka oświatowa mamy możliwość organizowania wypoczynku w formie półkolonii dla dzieci uczęszczających do klas I-IV szkoły podstawowej (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16.12.2020r.).

Półzimowiska odbędą się w odpowiednim reżimie sanitarnym, w grupach maksymalnie 12-osobowych, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku. Naszym priorytetem jest zdrowie uczestników. Codziennie dezynfekujemy sprzęt, z którego korzystamy. Roboty i tablety przez cały okres półzimowiska przypisane są do konkretnych uczestników.

Od 2011r. organizujemy półkolonie, podczas których budujemy i programujemy roboty oraz świetnie się bawimy. W tym roku mamy dla Was wyjątkową, wzbogaconą ofertę pełną atrakcji. Każdego dnia naszych półkolonii nasi podopieczni będą bawić się i zdobywać nowe doświadczenia!

Nasza oferta skierowana jest dla dzieci szkoły podstawowej uczęszczających do klas I-IV. Poziom trudności konstrukcji dostosowany jest do ich umiejętności i możliwości.

Półkolonie z robotami to wspaniała zabawa i duża porcja wiedzy. Jakość naszych zajęć potwierdza certyfikat Produkt Warmia Mazury i wielu zadowolonych klientów! Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Co robimy podczas półzimowiska z robotami?

Każdy dzień jest w pełni zaplanowany i dostosowany tak, aby dzieci mogły bawić się, budować, zdobywać i rozwijać swoją wiedzę i umiejętności, nawiązywać więzi, a także uczestniczyć w zajęciach ruchowych (korzystając z sali gimnastycznej i sprzętów tam dostępnych lub też na boisku sportowym, kiedy są odpowiednie warunki pogodowe).

Konstruowanie i programowanie robotów, podczas których korzystamy z:

 • LEGO WEDO 2.0 w połączeniu z tabletami – na ich ekranie wyświetlana jest instrukcja, a specjalne oprogramowanie umożliwia wydawanie instrukcji dla robota w postaci graficznych programów.
 • LEGO Mindstorms EV3 wraz z laptopami i tabletami – za pomocą tabletu lub laptopa programujemy zbudowane roboty. Z pomocą tabletów możemy zdalnie sterować  robotem wykorzystując bluetooth.

INNE ATRAKCJE

 • Warsztaty twórcze
 • Eksperymenty naukowe – przeprowadzimy szereg ciekawych doświadczeń biochemicznych i udowodnimy, że nauka jest fajna!
 • Zajęcia techniczne – składamy i sklejamy pudełko na skarby.
 • Konsola Sony Playstation 4 Pro + Gogle VR! Pozwalają rozglądać się w wirtualnej rzeczywistości w zakresie 360 stopni, wykorzystując jedynie ruchy głowy. Do dyspozycji filmy i gry wykorzystujące technologię VR.
 • Poza robotami oferujemy szereg gier planszowych: m. in. Lego Strzyżenie owiecLego CreationaryTriominosSkubane kurczakiDobre i złe duchyQwirkleFauna JuniorPolowanie na robaleDzieci z Carcassonne i wiele innych!
 • Materiały do twórczych zabaw.
 • Dodatkową atrakcją jest konsola Xbox i dużą ilością gier: m.in. FifaMinecraftLego Star WarsLego HobbitLego Władca PierścieniLego PrzygodaLego BatmanLego Piraci z Karaibów i inne.
 • Każdego dnia dzieci uczestniczą w zajęciach ruchowych. Korzystamy z dostępnej sali gimnastycznej wraz ze sprzętem. Jeśli warunki pogodowe są sprzyjające, dzieci korzystają z aktywności fizycznej na świeżym powietrzu!

DLACZEGO MY?

 1. Specjalnie przygotowany program zajęć z wykorzystaniem zestawów  Lego Mindstorms EV3 i Lego Wedo 2.0 + tablet.
 2. Konstrukcje inne niż budowane podczas zajęć semestralnych.
 3. Zestawy LEGO WEDO 2.0 + LEGO MINDSTORMS EV3 + TABLETY.
 4. Zabawy na świeżym powietrzu, gry planszowe, konsola x-box, konsola SONY Playstation 4 Pro z goglami VR (rzeczywistość wirtualna).
 5. Atrakcje każdego dnia: warsztaty, doświadczenia itd.
 6. Wyżywienie – drugie śniadanie i dwudaniowy obiad (catering), napoje, woda, owoce, słodkie i słone przekąski.
 7. Opieka wykwalifikowanej i doświadczonej kadry, ubezpieczenie NNW, nadzór Kuratorium Oświaty w Olsztynie.

KOSZT CAŁKOWITY TO: 590 zł

Półzimowisko z robotami odbywa się w Szkole Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej 71 od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 16.30 (łącznie 45h zegarowych).

I TERMIN: 04.01.2021-08.01.2021

II TERMIN: 11.01.2021-15.01.2021

Zapraszamy do zapisów!

 1. Upoważnienie do odbioru dziecka przez osoby inne niż rodzice lub prawni opiekunowie – pobierz
 2. Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku – pobierz

NASZE
NARZĘDZIA

Roboty z jakich korzystamy

W pracy wykorzystujemy markowe roboty firmy Lego. Posługujemy się wieloma modelami z serii WeDo oraz Mindstorm.

Modele są zróżnicowane w kształcie i budowie oraz posiadają odmienne funkcjonalności tak by dostarczyć odmienne bodźce i walory edukacyjne.

Nasza baza robotów ciągle powiększa się i aktualizuje. Zawsze jesteśmy na czasie!

OPINIE

Zobacz co piszą o nas Klienci

DOŁĄCZ DO NAS

Jak zapisać się?
Sprawdź czy jesteśmy dostępni w Twojej szkole lub zadaj inne pytanie.
więcej

#COODI NA INSTAGRAMIE

[instagram-feed]