Zapraszamy na półkolonie z robotami!

Od 2011r. organizujemy półkolonie podczas których budujemy i programujemy roboty. Jakość naszych zajęć potwierdza certyfikat Produkt Warmia Mazury i wielu zadowolonych klientów. W tym roku również zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Oferta skierowana jest dla dzieci szkoły podstawowej w wielu od 6 do 13 lat. Dzieci dobierane są parami wg wieku, a poziom trudności konstrukcji dostosowany jest do ich umiejętności i możliwości.

Półkolonie z robotami to wspaniała zabawa i duża porcja wiedzy. Podczas całego dnia budujemy i programujemy roboty:
- WEDO 2.0 w połączeniu z tabletami - na ich ekranie wyświetlana jest instrukcja i wydajemy instrukcje dla robota w postaci graficznych programów,

- Mindstorms EV3 wraz z laptopami i tabletami - za pomocą tabletu zdalnie sterujemy robotem wykorzystując bluetooth.
Do dyspozycji uczestników jest ponad 25.000 klocków Lego które służą do tworzenia własnych konstrukcji lub rozbudowy istniejących.

Poza robotami oferujemy szereg gier planszowych: m. in. Lego Strzyżenie owiec, Lego Creationary, Triominos, Skubane kurczaki, Dobre i złe duchy, Qwirkle, Fauna Junior, Polowanie na robale, Dzieci z Carcassonne, Osadnicy z Catanu Junior, Duszki, Hej, to moja ryba!, CV, Scrabble, Abalone, Założysz się?

Dodatkową atrakcją jest konsola xbox z kontrolerem kinect i dużą ilością gier: m.in. Fifa, Minecraft, Lego Star Wars, Lego Hobbit, Lego Władca Pierścieni, , Lego Przygoda, Lego Batman, Lego Piraci z Karaibów, Lego Indiana Jones, Lego Harry Potter, Rayman Origins, Rayman Legends, Kinect Adventures, Kinect Sports

Zapewniamy atrakcyjny program, opiekę wykwalifikowanej kadry oraz pełne wyżywienie:
- drugie śniadanie,
- obiad,
- owoce,
- słodkie i słone przekąski,
- napoje (soki, woda).

Warsztaty naukowe w formie półkolonii w Szkole Podstawowej nr 3 w Olsztynie przy ul. Kołobrzeskiej 13M od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 16.30 (łącznie 45h zegarowych).

Nasze półkolonie odbywają się pod nadzorem Kuratorium Oświaty w Olsztynie.

Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Dane kontaktowe:

E-mail: biuro@coodi.pl
Tel: 608 775 709

Osoba kontaktowa:
Michał Gardziejewski

E-mail: m.gardziejewski@coodi.pl
Telefon: 608 775 709

Powrót